Sleva  Aquamineral - 90 cps.

Aquamineral - 90 cps.

Běžná cena: 329,00 Kč

Zvláštní cena: 303,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Aquamineral je unikátní doplněk stravy s obsahem bioaktivního komplexu minerálních látek z nejčistších přírodních zdrojů.  Je bohatý na obsah vápníku, hořčíku a dalších více než 70 minerálních látek – např.zinku, selenu, které vzájemně synergicky podporují působení v organismu.

Značka: Vitaharmony

Detaily

Aquamineral je unikátní doplněk stravy s obsahem bioaktivního komplexu minerálních látek z nejčistších přírodních zdrojů. Je bohatý na obsah vápníku, hořčíku a dalších více než 70 minerálních látek – např.zinku, selenu, které vzájemně synergicky podporují působení v organismu.

 

Vápník společně s hořčíkem jsou významným stavebním kamenem kostí a zubů, jsou důležité pro správnou činnost svalů a podporují činnost nervové soustavy. Hořčík také významně přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zdrojem multiminerálového komplexu jsou zkamenělé červené mořské řasy rodu Lithothamnion, do jejichž struktury se minerální látky z mořské vody průběžně zabudovaly ve formě uhličitanových solí. Pro dosažení optimálního poměru aktivních látek v přípravku bylo množství hořčíku navýšeno přídavkem Aquaminu Mg z mořské vody. Optimalizovaný poměr vápníku a hořčíku podporuje jejich správné využití v organismu.

Přípravek je vhodný při zvýšené potřebě vápníku v organismu – např. pro děti v období růstu, starší ženy nebo aktivní sportovce.


Doporučené dávkování:

  2 kapsle 1-2 denně. Kapsli spolkněte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny

Skladování:

 Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Chraňte před přímým sluncem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu


Upozornění:

Začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření balení spotřebujte, dle doporučeného dávkování, co nejdříve.


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Aquamineral - 90 cps.