Sleva Hlíva ústřičná v kapslích 50 + 10 kapslí zdarma

Hlíva ústřičná v kapslích 50 + 10 kapslí zdarma

Běžná cena: 199,00 Kč

Zvláštní cena: 169,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

100% přírodní houbový přípravek v kapslích bez příměsí

Detaily

Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus, což jsme i my lidé, přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a kterými nepohrdneme ani my, lidé. Navíc hlíva obsahuje látky v takovém množství a poměru, který lidskému organizmu maximálně vyhovuje. Hlíva si bere živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Její příznivé účinky spočívají hlavně v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho hlíva obsahuje celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě těchto cenných látek obsahuje hlíva také vlákninu, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny.

ŽÁDEJTE HLÍVU OD TEREZIA COMPANY

 • 100 % hlíva bez příměsí
 • nejvyšší obsah účinné látky betaglukanu pro posílení vaší imunity - obsah až 50 % v jedné kapsli
 • vysoký obsah houbové vlákniny na detoxikaci organizmu
 • originální osvědčená hlíva spokojenými zákazníky se 7 - letou tradicí

Čím je HLÍVA prospěšná?

Hlíva ústřičná je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus, což jsme i my lidé, přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a kterými nepohrdneme ani my, lidé. Navíc hlíva obsahuje látky v takovém množství a poměru, který lidskému organizmu maximálně vyhovuje. Hlíva si bere živiny ze stromů a člověk si je může vzít z hlívy. Její příznivé účinky spočívají hlavně v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho hlíva obsahuje celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Kromě těchto cenných látek obsahuje hlíva také vlákninu, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny.

Komu HLÍVA pomáhá?

 • Zcela jistě kardiakům, protože příznivě ovlivňuje krevní tlak a upravuje hladinu cholesterolu v krvi
 • Diabetikům pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi
 • Alergikům a astmatikům
 • Všem, kdo trpí různými záněty, kloubovými a kožními onemocněními
 • Patří mezi houby, které také napomáhají pacientům, kteří trpí bradavicemi a ekzémy
 • Pokud máte nemocná játra, ledviny, či slinivku, i vám je hlíva doporučená. Napomáhá zlepšovat metabolizmus a regenerovat vnitřní orgány
 • Jestli pociťujete příznaky stárnutí, i vy vyzkoušejte hlívu, protože právě zvýšenou regenerací buněk ve své podstatě zpomaluje stárnutí.

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ užití této houby v zahraničí

 • V Číně se podává sušená hlíva ústřičná k posílení žil a uklidnění šlach. Velice užitečným pomocníkem je při lumbagu (lidově houser), strnulosti šlach a strnulosti končetin.
 • Ruští vědci izolovali z této houby antibiotikum.

Musí se jíst HLÍVA každý den?

Ve chvíli, kdy se příjmá hlíva ustřičná jako zdraví prospěšná látka a nikoli jen jako houbová pochoutka, měla by se skutečně jíst každý den. Naše firma vyvinula přípravek z hlívy a vy si ho již dnes můžete zakoupit ve formě kapslí, které jsou nejlepší z hlediska využití všech látek obsažených v hlívě. Výrobek je založený na čistém přírodním produktu a je zároveň dostupný maminkám s malými dětmi i starým lidem. Při konkrétních potížích, ale i v případě preventivního užívání hlívy, jsou optimální tři krabičky. Náš přípravek v kapslích je JEDINÝM a nejúčinnějším výrobkem na trhu s čistým obsahem sušené Hlívy ústřičné v kapslích včetně houbové vlákniny tj. nejedná se pouze o výtažek betaglukanu ani o tablety, kde se musí používat přídavné látky. Berte hlívu pravidelně, možná už teď předejdete počátečním chorobám, které by Vám za nějaký čas mohly způsobit velké nepříjemnosti.

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ příznivě působí na zvýšení obranyschopnosti organizmu, na poruchy metabolizmu cukru a tuku, napomáhá regulovat peristaltiku střev, zklidňuje kloubní potíže a svým obsahem β-glukanu je elixírem věčného mládí.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR

 

Balení na 1 měsíc - 50 + 10 kapslí ZDARMA 

Doporučené dávkování:

1 kapsle 2x denně po dobu 1-3 měsíců před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.

 

Pomáhá při nemocech:

 • Akné - Kožní onemocnění, které se projevuje pupínky s hnisajícím povrchem. K příčinným faktorům patří nadměrná tvorba kožního mazu a přítomnost bakterií, zejména bakterie zvané...
 • Bradavice - Bradavice(verrucae) jsou nezhoubné kožní nádorky, způsobené viry. Inkubační doba je od 4 týdnů do 20 měsíců. Snadněji se infikují děti.
 • Cukrovka - Cukrovka (Úplavice cukrová, Diabetes mellitus) je metabolické onemocnění projevující se zvýšenou hladinou cukru (glukózy) v krvi. Jedná se vlastně o soubor příznaků - syndrom, který se rozvíjí na základě nedostatečného působení inzulínu. Základním společným rysem je hyperglykémie - zvýšená hladina cukru v krvi.
 • Diabetes - Diabetes mellitus (Cukrovka, Úplavice cukrová) je metabolické onemocnění projevující se zvýšenou hladinou cukru (glukózy) v krvi. Jedná se vlastně o soubor příznaků - syndrom, který se rozvíjí na základě nedostatečného působení inzulínu. Základním společným rysem je hyperglykémie - zvýšená hladina cukru v krvi.
 • Detoxikace organizmu - Toxiny (jedy) se do těla dostávají ze vzduchu, znečištěného průmyslovými a dopravními emisemi, ale z vody (dusičnany, pesticidy, herbicidy) a z potravin (pesticidy, polychlorované bifenyly, hormony, antibiotika). Detoxikace znamená odstranění toxických substancí z těla.
 • Imunita - Imunita znamená schopnost těla bránit se proti cizím vetřelcům pocházejícím z vnějšího i vnitřního prostředí organizmu tj. například bakteriím, virům anebo nádorově změněným buňkám. Vrozená či-li nespecifická imunita je první linií obrany proti infekci.
 • Krevní tlak - Krevní tlak je tlak, kterým působí krev na stěnu cévy, jíž protéká. Tento tlak je různý v různých částech krevního řečiště. Tlakem krve běžně myslíme arteriální (tepenný) krevní tlak – tj. tlak krve ve velkých tepnách.
 • Trávicí ústrojí - Trávicí ústrojí je soustava orgánů, které se podílejí na příjmu potravy. Aby mohla být potrava v těle využita, musí být nejprve polknuta, rozštěpena, vstřebány potřebné živiny a nestravitelný podíl vyloučen. Jednotlivé části trávicího ústrojí – dutina ústní, jícen, žaludek, střevo a přiřazené orgány - játra a slinivka břišní, jsou specializovány vždy na určitou činnost a také na rozklad určité části potravy.
 • Únava - Je v převážné většině případů způsobena špatným životním stylem. I neúnavný orgán v těle - srdce - jen v klidu za 1 hodinu - díky svým pravidelným stahům - přečerpá 300 litrů krve,za jediný den 7 000 litrů krve, za rok 2,5 miliónu litrů krve, za celý lidský život okolo 200 miliónů litrů krve - a přesto pracuje pouhou jednu desetinu času.
 • Zažívání - Zdravé zažívání je jednou z funkcí lidského organizmu, kterou si běžně ani neuvědomujeme. Trávicí ústrojí je nezbytné pro výživu našeho těla, ale zároveň také pomáhá vylučovat z těla zplodiny látkové výměny. Porucha zažívání spočívá s poruše procesu přijímání a zpracovávání potravy.

 

Složení

1 želatinová kapsle obsahuje 250 mg 100 % čistého prášku sušené HLÍVY ÚSTŘIČNÉ bez příměsí. Jedna kapsle obsahuje 118,2 mg β-glukanu +- 3,75 mg.

Nutriční hodnoty (g/100g) 

Sušina 92,2
Popel 6,9
Tuk 0,9
Bílkoviny 18,0
Vláknina 25,0
Sacharidy 41,4
Energetická hodnota (kJ/kcal/100g)     1043/248,3
Gliadin (mg/100g sušiny)                < 1,0

 

 • doplněk stravy
 • není vhodné pro děti do 3 let
 • ukládejte mimo dosah dětí
 • nepřekračujte denní doporučenou dávku
 • není náhradou pestré stravy
 • uchovávejte v suchu do 25 °C
 • kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Hlíva ústřičná v kapslích 50 + 10 kapslí zdarma