Sleva Shilajit - Mumio - živé minerály 25g

Shilajit - Mumio - živé minerály 25g

Běžná cena: 252,00 Kč

Zvláštní cena: 229,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Shilajit známý také pod názvy mumio,mumyo, slzy hor, černé zlato, židovská smola,šiladžit nebo hajar-ul-musa. Jedinečný minerál vznikající pouze ve vzácných oblastech asijských velehor. Zázrak především pro vaše klouby a kosti.


Velmi silný přípravek ve formě prášku prémiové kvality s přiloženou lžičkou pro odměření dávky.


 

Detaily

Shilajit je látka podobná asfaltu, která vzniká specifickou proměnou zbytků rostlin a živočichů stykem s minerály v extrémních podmínkách asijských velehor. Objeven byl pravděpodobně lovci, kteří sledovali zraněnou zvěř, která tuto horninu opakovaně vyhledávala a lízala ji. Následně bylo pozorováno rychlejší uzdravení těchto zvířat. Na základě těchto skutečností se stala i intenzivním zájmem člověka. Účinky shilajitu jsou zmiňovány již ve více než 3 000 let starých sanskrtských textech. Moderní doba pak podrobila a stále podrobuje novým výzkumům jedinečnou látku mumio.

 

V současné době je shilajit užíván zejména pro udržení zdravých kostí a kloubů. Je tedy vhodný pro ženy, pomáhá udržovat menstruační komfort. Známé jsou účinky na trávení, metabolismus sacharidů a lipidů. Shilajit podporuje imunitní systém a uplatňuje se jako antioxidant. Ovlivňuje reprodukční funkce a přispívá k udržení normálních mentálních a kognitivních funkcí. Shilajit se také uplatňuje při udržování hmotnosti na normální výši, ovlivňuje močové funkce.


Tradiční použití: Shilajit je velmi silný přípravek. Balení 25g je opatřeno dávkovací lžičkou, pro přené odměření dávky. 1 přiložená lžička = cca 100mg shilajitu. Začínáme s dávkou 200mg 2x denně před jídlem, rozmíchané v 200ml vody. Pokud nepozorujeme žádné vedlejší účinky, zvedáme na 400mg 2x denně. Při užívání shilajitu, musíme dodržovat pitný režim. Přebytky tělo samo vyloučí. Děti od 2-4 let mohou brát 1/4 dávky dospělého, děti od 4 -10 1/2 dávku. Neužíváme déle než 3 týdny.

 

Upozornění:   Doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu. Není vhodný pro děti do 2 let a těhotné či kojící ženy. Nepřekračovat dávkování. Při podávání přípravku nebrat jiné přípravky na doplnění minerálních látek a především železa. Předávkování železem se může projevit ztrátou barvy pleti, průjmem, zvracením, selháním jater. Při jakékoliv nejasnosti, či vedlejších učincích se obraťte na svého ošetřujícího lékaře.


Balení: 25g


Složení: 100% Shilajit mumio


Doplněk stravy


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Shilajit - Mumio - živé minerály 25g