Sleva Zelený jíl EPAM prášek v krabici

Zelený jíl EPAM prášek v krabici

Běžná cena: 227,00 Kč

Zvláštní cena: 179,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Zelený jíl má absorbční, antioxidační a čistící vlastnosti. Pomáhá při onemocnění trávícího traktu a chrání sliznici. Je vhodné jej užívat v případě zažívacích potíží, pálení žáhy či průjmu. Posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci. Regenerační čistící kůru je vhodné absolvovat preventivně 1–2x ročně, při změně ročního období, nejlépe na jaře a na podzim.


 

Detaily

Zelený jíl má absorbční, antioxidační a čistící vlastnosti. Pomáhá při onemocnění trávícího traktu a chrání sliznici. Posiluje organismus při únavě, stresu, vysílení a rekonvalescenci. Regenerační čistící kůru je vhodné absolvovat preventivně 1–2x ročně, při změně ročního období, nejlépe na jaře a na podzim.

Složení

Jíl je přírodní materiál bohatý na minerály pocházející z rostlin, živočichů, vody, půdy, skal a vulkanického popela, které během milionů let vytvořily hmotu složenou z velmi jemných částic. Hlinitokřemičitan propůjčuje zelenému jílu jeho specifickou barvu a unikátní účinky. Zelený francouzský jíl má barvu díky svému obsahu dalších látek pocházejících z naleziště. Zelený jíl je mimořádně bohatý na vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, křemík a rostlinné minerály.

Použití

Chrání sliznici a pomáhá při onemocnění žaludečně střevního traktu. Jíl působí až v žaludku. Je vhodné jej užívat v případě zažívacích potíží, pálení žáhy či průjmu. Doporučujeme ho přibalit na cesty, zvláště do exotických zemí, kde je riziko žaludečních potíží a průjmů větší. Nepoužívejte kovové nádobí!

Dávkování

Čajovou lžičku (maximálně 3g) jílu nasypte večer do 150 ml vody, zamíchejte a nechte do rána aktivovat. První 3 dny pijte pouze odstátou jílovou vodu. Od 4. dne ráno vodu s jílem znovu zamíchejte a nalačno vypijte. Nepoužívejte kovové nádobí! Po třech týdnech podávání týden pauza, pak týden podávat a další týden pauza. - Pro ty z vás, kterým nevyhovuje sypký jíl, jsme připravili alternativu zeleného jílu v tobolkách, který má stejné účinky jako jíl sypký.

Upozornění

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Ukládat mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití.

Velikost balení

170g

Podmínky úchovy

Produkt nevystavujte slunečnímu světlu, vlhkému prostředí, teplotám nad 30°C a pod bodem mrazu.

Doba použitelnosti

2 roky od data výroby.

Výrobce

Epam sdružení

 

 

 

 

 

 

 

 


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Zelený jíl EPAM prášek v krabici