Sleva Vláknina - Inulin z Čekanky 700 mg - XXL economy balení 150 žvýkacích tbl.

Vláknina - Inulin z Čekanky 700 mg - XXL economy balení 150 žvýkacích tbl.

Běžná cena: 236,00 Kč

Zvláštní cena: 168,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Ve vodě rozpustná vláknina pro podporu trávení, pročištění a štíhlou linii. Vláknina je ve formě tablet pro komfotní úžívání. Kvalitní produkt osvědčené značky VitaHarmony.


 

Značka: Vitaharmony

Detaily

Inulin se nachází ve všech rostlinách z čeledi hvězdnicovitých a zvonkovitých, kde je hlavní zásobní látkou. Čekanka a topinambur jsou hlavními zdroji inulinu. Protože inulin se neštěpí v tenkém střevě, organismus ho neumí využít. Ve střevě se tedy chová jako rozpustná vláknina. Jeho kalorická hodnota je velmi nízká. Zároveň je sladký, dá se proto použít jako náhrada cukru.


Vláknina není v naší stravě stále v dostatečné míře zastoupena, přitom je to velmi důležitá složka potravy. V žaludku dokáže zvětšit svůj objem a ve formě gelu pak prochází trávicím traktem. Je vhodné ji doplňovat například při redukčních dietách. Najdeme ji v obilí, kukuřici, otrubách, zelenině, slupce ovoce a kořenové zelenině.
 

Doporučené dávkování :
1 tableta 1 - 4x denně. Nechejte rozpustit v ústech a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Při redukci váhy užívejte půl hodiny před  jídlem. Mezi užitím vlákniny a léčiva obecně doporučujeme hodinovou přestávku.


Skladování :
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 
Upozornění:
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.


Při užívání vlákniny dbejte na dostatečný přísun tekutin.


 

  Vláknina 700 mg  
   SLOŽENÍ hmot./tbl. %DDD  
   VLÁKNINA (INULIN) 700 mg *  
   PŘÍDATNÉ LÁTKY    
  glukosa, kyselina stearová (E570), stearan hořečnatý (E470b), kyselina citrónová (E330), oxid křemičitý (E551), riboflavin (E101), pomerančová příchuť  
   
   
   
  Pozn.: Inulin = ve vodě rozpustná vláknina z Čekanky obecné (Cichorium intybus)

 


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Vláknina - Inulin z Čekanky 700 mg - XXL economy balení 150 žvýkacích tbl.