Sleva Eleuterokok - Sibiřský ženšen  mletý kořen 70g - výprodej - min.trv. do 3/2020

Eleuterokok - Sibiřský ženšen mletý kořen 70g - výprodej - min.trv. do 3/2020

Běžná cena: 109,00 Kč

Zvláštní cena: 49,00 Kč

Dostupnost: Není skladem

Rychlý přehled

Eleuterokok přispívá k duševní a fyzické síle a je nám antioxidantem užitečným při podpoře imunitní obrany. Uplatňuje se při udržení respiračního zdraví a svěžího dýchání


Mletý kořen v prášku pro snadné užití. 


VÝPRODEJ!   VÝRAZNÁ SLEVA!    MIN. TRVANLIVOST DO 30.3. 2020

Detaily

Eleuterokok ostnitý - Eleutherococcus senticosus neboliSibiřský ženšen pochází z východní Asie (Dálný východ) a z povodí řek Ussuri a Amuru - jeho domovem je např. Přímořský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblast Ruska, dále Korea, Japonsko a Čína.

 

Eleuterokok je známý  adaptogen. Jako adaptogen nespecificky zvyšuje obranyschopnost organismu proti zátěži - stresu (fyzickému, psychickému, chemickému aj.), schopnost vyrovnat se snadněji se škodlivinami nebo nepříznivými podmínkami prostředí.

 

Eleuterokok má pozitivní vliv na psychický stav a duševní výkonnost. Podporuje odolnost organismu.  Používá se jako prostředek při velké námaze, duševním a fyzickém vypětí. Eleuterokok se užívá k relaxaci a podpoření dobré nálady. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krevní tlak.

Eleuterokok ovlivňuje imunitní systém, podporuje kognitivní a duševní výkonnost.

Eleuterokok přispívá k duševní a fyzické síle a je nám antioxidantem užitečným při podpoře imunitní obrany. Uplatňuje se při udržení respiračního zdraví a svěžího dýchání. Pro své účinky bývá přirovnáván k ženšenu pravému odtud odvozený název sibiřský ženšen. 

 

Složení: 100% Eleutherococcus senticosus

 

Obsah:  70g

 

Tradiční užití:
Jednu čajovou lžičku rozmícháme v menším množství vody. Vytvoří se pasta kterou dále zředíme vodou. Užíváme 3x denně. Nedoporučuje se užívat před spánkem.

 

Upozornění: Nevhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem, děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Surovina pro přípravu bylinného čaje-nálevu


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Eleuterokok - Sibiřský ženšen mletý kořen 70g - výprodej - min.trv. do 3/2020