Sleva Glutamin 100 cps.

Glutamin 100 cps.

Běžná cena: 179,00 Kč

Zvláštní cena: 129,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

V poslední době velmi populární antikatabolická aminokyselina, její potřeba se zvyšuje při tvrdém tréninku nad 45 minut, určeno i pro nesportující populaci pro zlepšení regenerace a duševní činnosti další den a pro zvýšení imunity

Detaily

V současnosti velmi populární antikatabolická aminokyselina, její oblíbenost je dána hlavně tím, že v zemích s velkou spotřebou doplňků výživy se nabízí také nesportující populaci.

Dávkování:

  • Vrcholoví sportovci používají ráno na lačno, večer před spaním a hodinu před tréninkem asi 5 g (zlepšuje výkon a psychickou odolnost k zátěži), po tréninku 2 x 15-16 g s pauzou 90 minut, společně se sacharidy až 1.5 g sacharidů na 1 kg TH.
  • U sportovců dávka až 0,6-0,8 g na 1 kg tělesné hmotnosti, pozor - dávkování nad 5 g u kyseliny glutamové nebo glutaminu může způsobovat problémy.
  • Při zvýšené tělesné zátěži až 10 tobolek denně, možno i bez přestávky v příjmu.
  • Při běžné tělesné zátěži nejvýše 4 tobolky během dne, i před spním nejlépe v cyklech 2 týdny příjem, dva týdny přestávka.
  • Přípravek se používá zejména 30-60 minut před tělesným výkonem, v jeho průběhu nebo ihned po jeho skončení, nebo kdykoliv během dne.
  • Běžně se jinak užívá jako doplněk během dne, i před spaním (obvykle 2 g u nesportující populace) pro zlepšení regenerace a duševní činnosti další den a pro zvýšení imunity.
  • Při horší snášenlivosti lze po jídle, při běžné tělesné zátěži nejlépe před spaním. Tobolky se polykají nerozkousané a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: 

Aminokyselina L-glutamin. Želatinová tobolka. Pomocná protispékavá látka: Fosforečnan trojvápenatý.

Upozornění: 

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy, při nesnášenlivosti některé z uvedených složek, opatrnost je nutná u osob trpících celiakií. Není náhodou pestré stravy.

Podmínky skladování: 

Skladujte mimo dosah děí a slunečních paprsků, v suchu, v uzavřených obalech při teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: 

Uvedeny na obalu.

Země původu: 

Česká republika


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Glutamin 100 cps.