Sleva Petr Rulc - KC Koloidní stříbro 3 L koncentrace 20 PPM

Petr Rulc - KC Koloidní stříbro 3 L koncentrace 20 PPM

Běžná cena: 1 900,00 Kč

Zvláštní cena: 1 888,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Koloidní sříbro, někdy nazývané "přírodní antibiotikum" je doporučováno při celé řadě onemocnění. 


Koloidní stříbro může být užíváno zevně, nastříkáním nezředěného roztoku přímo na postižená místa, potíráním pomocí namočeného vatového tampónu nebo nanesenímArgentum gelu.

Detaily

Koloidní stříbro může být užíváno zevně, nastříkáním nezředěného roztoku přímo na postižená místa, potíráním pomocí namočeného vatového tampónu nebo nanesením Argentum gelu.

Zde následuje výčet některých onemocnění, kdy pacientům pomohlo používání koloidního stříbra. Je důležité si uvědomit, že koloidní stříbro je více či méně adaptogenní, tzn., že určitá dávka může vyhovovat jednomu, ale nemusí druhému.

Uvedené dávky jsou pouze informativní. K určení té správné dávky stříbra pro vás, je doporučeno použít základy kineziologie a především vlastní rozum.
Postřik:
40 střiků = 1 polévková lžíce nebo cca 5 ml

Akné: Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro (postřikem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast. Nechte uschnout. Kombinujte s orálním užitím koloidního stříbra a to 30 ml, 3x za den. Pijte dostatečné množství tekutin, zbavte se věcí, které mohou u citlivých pokožek způsobit podráždění (např. avivážní prostředky, agresivní prací prostředky). Umývejte pokožku pouze vlažnou vodou a oplachujte pečlivě vodou studenou. Snažte se nedotýkat pokožky obličeje a ostatních postižených míst rukama. Lze též použít Argentum gel, jako „pleťovou masku“.

Plísňové onemocnění nohou: Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte koloidní stříbro nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout. Užívejte orálně 30 ml koloidního stříbra 1x denně dokud příznaky onemocnění nezmizí. Pokračujte se stejnou udržovací dávkou.

Stříbro lze také aplikovat sprejem přímo na dětské pleny.
Ušní problémy: Aplikujte 2 kapky koloidního stříbra přímo do ucha 3x denně. K zabránění výtoku přebytečné tekutiny vložíme do ucha kousek vaty.

Zánět dásní: Aplikujte 30 ml nezředěného koloidního stříbra přímo na dásně 3x denně. Poté, co příznaky ustoupí, pokračujte s udržovací dávkou 15 ml koloidního stříbra aplikovaných na dásně 1x denně.

Pásový opar: Při pocitech příznaků pásového oparu, aplikujte cca 30 ml koloidního stříbra 3x denně na postižené místo. Nebo na postižené místo aplikujte Argentum gel, několikrát denně.
Domácí zvířata: Spousta majitelů domácích zvířat má dobré zkušenosti s užíváním koloidního stříbra při jejich léčení. Koloidní stříbro může být použito i k léčbě očí, uší, nosu a malých ran.

Koloidní stříbro může být také použito k odčervení zvířat a jako prevence před různými druhy parazitů. Pro domácí zvířata používejte polovinu normální dávky. Výsledky vás určitě mile překvapí.

Kožní problémy: vyrážky, popáleniny, odřeniny, řezné rány, záněty kůže, ekzémy, místní plísně, akné. Aplikujte sprejem koloidní stříbro nebo Argentum gel na postižená místa 2x až 3x denně spolu s dávkou 30 ml orálně 2x denně do doby, než příznaky odezní. Pokračujte s udržovací dávkou 15 ml denně.
Doporučený pitný režim: 3 – 4 dcl vody na 10 kg tělesné váhy. Toho lze dosáhnout stálým popíjením malými doušky po celý den, maximálně však do 19 hodin večer.

NEOBSAHUJE BARVIVA ANI KONZERVAČNÍ LÁTKY

Složení: stříbro (99,999% AG), demineralizovaná voda

Koncentrace: 20 ppm (20 mg/1 litr)

Použití: přípravek se aplikuje 1 - 2 x denně v dávce cca 1,5 ml na potřebné místo.

Skladování: Uchovávejte v temnu a v dostatečné vzdálenosti od zdroje
s elektromagnetickým zářením (TV, mobil, lednice atp.) Chraňte před mrazem!

Balení: lahev 3 L

Min. použitelnost: 12 měsíců od data výroby

Datum výroby: uveden na obalu

Nežádoucí účinky: v průběhu testů nebyly pozorovány žádné.

Vyrábí: Petr Rulc - KC, Saská 100/32, 40502 Děčín, CZ (EU)


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Petr Rulc - KC Koloidní stříbro 3 L koncentrace 20 PPM