Sleva  Lecitin 1.200 mg - ekonomické balení 150 tob.

Lecitin 1.200 mg - ekonomické balení 150 tob.

Běžná cena: 298,00 Kč

Zvláštní cena: 223,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Lecitin od VitaHarmony ve velkém ekonomickém balení.   Více o produktech VitaHarmony v článku.


Lecitin je přítomen ve všech tělesných buňkách a při všech důležitých tělesných procesech.  Je známý svým širokým spektrem účinků.  Pomáhá k rychlé přeměně tuků v energii a při snižování hladiny cholesterolu. Podporuje centrální nervový systém a imunitní systém. Má antioxidační vlastnosti, působé proti stárnutí. Zlepšuje kvalitu kůže a nehtů, brání vzniku ekzémů podporuje růst vlasů. Kromě sportovců je je doporučován např. studentům jako "potrava pro mozek" nebo osobám vyššího věku na které působí přímo blahodárně. Dále lidem vystaveným vysoké psychické zátěži a stresu a samozřejmě lidem s nadváhou nebo zvyýšenou hladinou cholesterolu.

Detaily

Lecitin je po chemické stránce fosfolipidem složeným z cholinu, glycerolu a fosfátu. Cholin je základním stavebním kamenem pro tvorbu důležitého neurotransmiteru (látky zajišťující komunikaci mezi našimi nervovými buňkami) - acetylcholinu. Lecitin patří mezi základní stavební kameny buněčných membrán všech živých organismů a podílí se na přenosu látek do buňky a ven. Je prospěšný pro každého, zejména pak pro ty, jejichž strava obsahuje nadměrné množství tuků.
 
Každá želatinová tobolka obsahuje lecitin, lipotropní látku získanou z kvalitních sójových bobů (neobsahuje geneticky modifikovanou sóju). Hladký povrch i tvar umožňují snadnější spolknutí.
 
Doporučené dávkování :
Dospělí 1 tobolka 1x denně. V těhotenství a během kojení určí dávkování lékař. Tobolku spolkněte celou a zapijte tekutinou.
 
Skladování:
Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.
 
Upozornění :
Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 

 

 SLOŽENÍ

hmot./tob.

%DDD

 LECITIN

1.200 mg

 

 

 


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Lecitin 1.200 mg - ekonomické balení 150 tob.