Sleva Nippon zelený čaj celolistový 75g

Nippon zelený čaj celolistový 75g

Běžná cena: 162,00 Kč

Zvláštní cena: 149,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Nippon - japonský zelený čaj celolistový - čaj Natur.  Čajové listy bez procesu vadnutí a fermentace.  Balení 75g - použití 564 šálků.


Podstatnou vlastností je zvyšování imunity. Další schopnosti jsou: vyplavování toxických látek, podpora trávení, antibiotický efekt, regulace krevního tlaku, snižování obsahu cholesterolu, snižování kazivosti zubů, léčení plísní, zpomalování degenerace buněk, tedy stárnutí, atd.Značka: Phoenix

Detaily

Zelený čaj, Camelia sinensis, je celolistový čaj - nepoškozený poškozen nesprávnou technologií zpracování. Znamená to, že čajové listy neprodělaly proces vadnutí a fermentace a tím si uchovaly původní obsah účinných látek, hlavně však látku nazvanou epigalokatechingalát, označovaný zkratkou EGCG. Tato látka působí na buňku tak, že zabraňuje aktivátoru rakoviny, aby se na buňku navázal. Proto dnes dostává tento druh čaje přednost i v lékařské praxi před antibiotiky a říká se mu proto " rakovinová brzda". Zvyšování imunity je podstatnou vlastností, další schopnosti jsou: vyplavování toxických látek, podpora trávení, antibiotický efekt, regulace krevního tlaku, snižování obsahu cholesterolu, snižování kazivosti zubů, léčení plísní, zpomalování degenerace buněk, tedy stárnutí atd.

Čaj má silné čistící účinky, proto můžete mít zpočátku nepříjemné pocity, jako např. žaludeční nevolnost, bolení hlavy apod. Proto snižte první dávky, ale nepřestávejte.

Obsah balení:

  • 1 sáček 75g

Návod na přípravu:

  • Cca. 1 čajovou lžičku nasypeme do hrnku nebo konvičky
  • Zalijeme horkou, ne však vroucí vodou (cca 80°C)
  • Louhujeme min. 5-8 min., poté zcedíme
  • Čajové lístky je možné zalít ještě jednou a získat tak druhý nálev jemnější chuti, avšak stále s obsahem zdraví prospěšných látek
  • Velmi důležitou vlastností tohoto čaje je jeho zásaditost, což má značný význam i pro "cukrovkáře", proto jej nikdy neslaďte. Užívejte nejméně třikrát denně.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Nippon zelený čaj celolistový 75g