Detoxikuji, detoxikuješ, detoxikujeme!

pondělí 15. května 2017 21:19:00 Europe/Prague

Po zimě je třeba se pořádně očistit, ať jste stejně tak svěží, jako jaro samo. A my vám s tím pomůžeme! Skladem nyní máme detoxikační kúru Neera detox. Je na vás, jestli budete chtít detoxikovat tři dny, týden, nebo deset dní – všechny velikosti balení teď máme v nabídce.

Detoxikační kůra Neera detox obsahuje pouze přírodní složky a ani trochu uměliny navíc! Stačí na vybraný čas vynechat veškerou pevnou stravu a pravidelně si připravovat detoxikační nápoj, který pak kombinujeme s čistou vodu, čajem Triphala a práškem Nopal.

A vůbec se nemusíte bát, že byste několik dní za sebou nevydrželi jen o tekuté stravě. Naopak. Detoxikační kúra Neera detox je pečlivě vyvážená tak, aby tělo nestrádalo. Ovšem pokud byste přeci jen měli strach, je možné mít třeba jen jeden den detoxikační kúry, nebo ji jen zaměnit za jedno větší pevné jídlo během dne.

Doporučovaná délka detoxikace je ale deset dní, ovšem není to 100% povinné. Každý musí zvážit sám, jak si kúru nastaví. Třídenní kúra pročistí hlavně trávicí trakt. Zlatá střední cesta, tedy týdenní kúra, už má mnohem větší účinky a následně desetidenní kúra nechává tělo čisté ještě nějaký čas po skončení.

Příprava není nic složitého. Z 1.5dl vymačkané citrónové šťávy, stejného množství přírodního stromového sirupu Madal Bal, kávové lžičky kayenského pepře a 1,7l čisté vody vytvoříme nápoj v pořadí sirup, voda, pepř a citronová šťáva. Nejlepší je pak nápoj pít teplý, nebo alespoň vlažný.

Chcete se cítit jako znovuzrození? Zkuste detoxokační kúru a uvidíte, že se málem nepoznáte!

Zveřejněno v kategorii News autor

Martin Čermák