Ajurvédská kosmetika

čtvrtek 20. dubna 2017 20:12:36 Europe/Prague

Do naší nabídky jsme nově zařadili produkty ajurvédské kosmetiky, konkrétně šampony na vlasy a oleje, mýdla nebo zubní pasty. Ajurvéda je systém tradičního indického léčitelství, který existuje již přibližně 5000 let. Ajurvéda se tak považuje za nejstarší systém péče o naše zdraví. Tvoří ji složky výživy, bylinné terapie, meditace a relaxace, detoxikace, regenerace nebo aromaterapie. Mezi ajurvédou a západní medicínou tak pamatují zcela zásadní rozdíly.

Z pohledu ajurvédské medicíny je naše tělo vnímáno jako celek a ajurvéda se tak snaží o vyvážený energetický stav. Ajurvédské doplňky či kosmetika obsahují pouze přírodní složky a rostliny z himalájských hor nebo byliny nasbírané v čisté indické přírodě. Kosmetika je výjimečná svou kvalitou. Potěší vaše vlasy, pleť i pokožku celého těla. Neobsahuje žádné konzervační látky ani umělé parfemace. Vyzkoušejte ji a jistě brzy poznáte rozdíl.

Nabídka šamponů a mýdel

Z nabídky šamponů vám tak nově můžeme doporučit šampony Siddhalepa Ayur Hydrating a Siddhalepa Ayur Refreshing. První šampon podpoří zdravý a silný růst vašich vlasů, obsahuje výtažky z indických angreštů a z listů čínského čajovníku. Působí regeneračně a hydratačně, prokrvuje a eliminuje toxiny.

Druhý ze šamponů se využívá pro zlepšení kvality vlasů. Najdete v něm výtažky z neemové kůry a arudy. Vaše vlasy budou silné, lesklé a bez lupů. Nabídku vlasové kosmetiky doplňuje také vlasový olej Ayur Amla, který je vhodný pro péči o suché a křehké vlasy. Obsahuje kokosový olej a extrakt z indiga.

Pokud se chcete rozmazlit, vyzkoušejte ručně vyráběné ajurvédské mýdlo Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa s kokosem. Využívá se pro vyživení a hydrataci pokožky. Je univerzální a vhodné na všechny typy kůže. Pronikavá kokosová vůně podnítí uvolnění vašeho organismu.

Ajurvédská kosmetika pro ústní hygienu

Náš sortiment nově tvoří i ajurvédské zubní pasty, které jsou vhodné pro děti i dospělé. Působí například jako prevence proti přecitlivělosti zubů a otékání dásní, posilují zubní sklovinu či celkově chrání ústní dutinu. Velmi oblíbená je zubní pasta s obsahem neemové kůry a mízy, která při pravidelném použití napomáhá k odstraňování zubního kamene a zuby udržuje silné a zdravé. Pasty u nás zakoupíte za příznivou cenu, takže je neváhejte vyzkoušet.

Kromě zubních past vám přinášíme také speciální prášek pro péči o zuby, který se skládá celkem ze dvaceti ajurvédských bylin. Tento prášek čistí, chrání a posiluje. Postará se o váš vonný dech. Na zuby se nanáší po vyčištění zubní pastou.

Zveřejněno v kategorii News autor

Martin Čermák