Ženšen přicestoval ze Sibiře

čtvrtek 1. června 2017 21:23:24 Europe/Prague

V naší nabídce nyní nově naleznete sibiřský ženšen, a to dokonce hned v několika podobách. Různě velká balení kořenu (1000g a 50g), také máme k dispozici i kořen rovnou v mleté podobě (70g), dále ženšen v kapslích a tinkturu s 0% alkoholu, která si právě díky speciální několikanásobné extrakci zachovala maximum účinných látek.

Sibiřský ženšen, nebo také čertův kořen, pochází z východní Asie, konkrétně třeba z Amurské oblasti Ruska, Korei, Japonska a Číny.

Je ideálním pomocníkem pro zvýšení obranyschopnosti, pro vyrovnávání se se škodlivými látkami a nepříznivými podmínkami. Má také pozitivní vliv na psychický stav člověka. Pomáhá také normalizovat krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Účinky je podobný pravému ženšenu.

Pro to vše je sibiřský ženšen velice vyhledávaným doplňkem stravy! Doplňte si ji proto i vy. Pořiďte si u nás kořen, doma si zalijte lžíci nastrouhaného kořenu 0,5l vroucí vody a postupně pak během dne ve třech dávkách zkonzumujeme. Jak prosté! A přitom se jen díky tomu budete cítit lépe a čerstvěji!

Produkty v nabídce:

Eleuterokok - sibiřský ženšen - mletý kořen 70g

Eleuterokok - sibiřský ženšen - AF tinktura 50ml

Eleuterokok - sibiřský ženšen- 120 kapslí

Eleuterokok - sibiřský ženšen - kořen 50g

Eleuterokok - sibiřský ženšen - kořen 1kg

Zveřejněno v kategorii News autor

Martin Čermák