Sleva Zelená káva se skořicí - gastro balení 500g

Zelená káva se skořicí - gastro balení 500g

Běžná cena: 1 288,00 Kč

Zvláštní cena: 1 119,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Máte rádi pravou zelenou kávu?      Ochutnali byste rádi tak trochu jinou, lahodnou kávu?      Chcete pohostit své, přátele netradičním nápojem?

Pili jste někdy kávu s příchutí vanilky, skořice, kardamomu nebo kokosu?


 


Zelená kava DNM je instantní kávovinová směs. Zdraví prospěšný nápoj pro udržení rovnováhy ve vašem těle. Neobsahuje kofein a nemá žádné vedlejší účinky. Podporuje spalování tuků, dodává energii a povzbuzuje, reguluje hladinu cukru v krvi.  Přírodní antioxidant - 100% rostlinného původu.

Detaily

Zelená káva DNM je zdravou variantou klasické černé kofeinové kávy.  Tento přírodní lahodný kávovinový nápoj je vhodný pro každý den, je určený nejen pro vás příznivce zdravého životního stylu, kteří nechcete přijít o úžasné chvíle strávené s šálkem dobré kávy. 

 

Základem je čekanka a do ní je přidán extrakt ze zelené kávy, tedy ze zrn nepražené zelené kávy  Coffee  arabica. Výrobním procesem, je však extrakt zbaven kofeinu. Navíc je vyráběna také i s přidáním přírodních aromat skořice, vanilky, kokosu, kardamomu., kterou vám nabízíme obohacenou o výše uvedené příchutě a samozřejmě také klasickou bez příchutí.

 

Kávu lze připravit klasickým způsobem, ale také jako Latte, Cappuccino, Macchiato nebo všemi milované Frappé.

 

 

 SLOŽENÍ: Čekanka lékařská (Chicorium intybus), Zelená káva (Cofee arabica)- extrakt, Berhavia rozkladitá (Berhaavia diffusa) extrakt, přírodní skořicová příchuť- extrakt 

 

 

Příprava klasické kávy a espresa:

do šálku vložte 1/2 čajové lžičky zelené kávy, zalijte horkou vodou ideální je teplota 90°C. Pak dle chuti můžete přisladit. Pokud chcete espreso, přidejte do šálku  1/3  mléka, či smetany. Podává se v optimálním množství 30 ml v šálku. Pokud si k přípravě espresa vyberete kávu s příchutí vanilky, skořice, kardamomu nebo kokosu -  lahodné espreso je na světě.


Příprava kávy Latte:

Z vody a kávy připravíme silné espresso. Mléko si ohřejeme, osladíme vanilkovým cukrem, a když je horké, odlijeme půlku do vyšší sklenice. Po lžičkách přidáváme připravené espresso tak, aby se s mlékem nesmíchalo. Druhou část mléka našleháme šlehačem do jemné pěny, kterou doplníme sklenici až po okraj. Pro Caffé latte je opět vhodná káva s příchutí skořice. Podáváme s dlouhou lžičkou a brčkem.

 

Příprava Cappuccina:

Připravíme espreso. A potom pomocí šlehání vytvoříme pěnu z mléka.  Nemá se používat mléko plnotučné, které ve finále zastírá chuť kávy a nesmí se přivést k varu. Správně se používá mléko studené, jehož pěna déle vydrží a je i chutnější, ovšem jeho vyšlehání trvá příliš dlouho a proto se používá mléko předehřáté. Na naše espreso vám doporučujeme kávu se skořicovou příchutí.

 

Příprava Macchiata:

do vysoké sklenice dejte 1/3 mléka a vyšlehejte až po okraj. Rozmíchejte 1/2 čajové lžičky kávy ve 100ml horké vody a pomalu vlévejte do napěněného mléka.

 

Příprava Frappé:

Připravte espresso ze své oblíbené kávy, přidejte 150 ml mléka, několik kostek ledu a cukr dle chuti.

Ingredience protřepejte v šejkru nebo rozmixujte. Servírujte opět ve vysokých sklenicích s brčkem.

Pro výraznější chuť kávy můžete mléko nahradit ledovou drtí.

Toužíte po ještě větší dávce ledového osvěžení? Na dno sklenice dejte jeden či dva kopečky své oblíbené zmrzliny, sklenici před podáváním ozdobte šlehačkou. Nejlépe domácí.

A pak už jen opět - dobrou chuť!

 

 


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Zelená káva se skořicí - gastro balení 500g