Sleva RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tbl.

RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tbl.

Běžná cena: 204,00 Kč

Zvláštní cena: 149,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Echinacea purpurea neboli třapatka nachová patří v současnosti mezi nejprodávanější léčivé rostliny a používá se především k boji proti infekcím, k léčbě nachlazení a při onemocnění horních cest dýchacích. Rovněž posiluje imunitní systém a pomáhá při vaginální infekci a při infekci močových cest.


 

Detaily

KLADNÝ A RYCHLÝ VLIV TÉTO BYLINY NA CELÝ IMUNITNÍ SYSTÉM JE VŠEOBECNĚ UZNÁVANÝM FAKTEM. EXTRAKT Z TŘAPATKY NACHOVÉ (ECHINACEA PURPUREA) NAPOMÁHÁ AKTIVACI BÍLÝCH KRVINEK (LYMFOCYTŮ), KTERÉ POHLCUJÍ PŮVODCE INFEKCE PŘÍMO V ORGANISMU A PRODUKUJÍ PROTILÁTKY. DOPLŇKY STRAVY S OBSAHEM JEJÍHO EXTRAKTU JSOU PROTO VÍTANÝMI POMOCNÍKY PŘI NACHLAZENÍ, BOLESTECH V KRKU, CELKOVÉM VYČERPÁNÍ, PRO POSÍLENÍ IMUNITY A PŘEDCHÁZENÍ RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM. ECHINACEA PURPUREA JE BYLINKOU ZNÁMOU SVÝMI BLAHODÁRNÝMI ÚČINKY NA CELÝ ORGANISMUS. PŘÍZNIVÝ VLIV NA FUNKCI ZAŽÍVACÍHO ÚSTROJÍ A SLEZINY, NA ZÁNĚTY MOČOVÉHO MĚCHÝŘE A MÍZNÍCH UZLIN, JSOU JEN DALŠÍMI Z ŘADY BENEFITŮ PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ TÉTO I ODBORNÍKY CENĚNÉ BYLINKY.

 

 

  Rainforest® Echinacea 500 mg  
   SLOŽENÍ hmot./tbl. %DDD  
   ECHINACEA PURPUREA (extrakt) 500 mg *  
   PŘÍDATNÉ LÁTKY      
  mikrokrystalická celulóza E460, fosforečnan vápenatý E341, kyselina stearová E570, stearan hořečnatý E470b, karboxymetylcelulóza E466, oxid křemičitý E551  
   
   

 

 

1 tableta 1x denně, tabletu je možno zapít tekutinou


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: RainForest® Echinacea 500 mg - 90 tbl.