Sleva Amalaki prášek 100g

Amalaki prášek 100g

Běžná cena: 142,00 Kč

Zvláštní cena: 129,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Prášek z Amalaki - indického angreštu, který je klasickou fytoterapeutickou bylinou využívanou v indické medicíně pro vnitřní i zevní použití. Je velmi bohatým zdrojem vitaminu C s velmi dobrou vstřebatelností. 

Detaily

Amalaki prášek je vyroben ze sušeného ovoce. Amla nebo Amalaki známé pod latinským názvem Phyllanthus emblica nebo synonymem Emblica officinalis též lidově zvaný "indický angrešt". Amalaki je malé nažloutlé ovoce jehož původní domovinou je Indie. Zde se také stalo součásní tradičního léčitelství tzv. ajurvédské medicíny.

K účinkům amalaki se váže stará legenda o mudrci jménem Chyawan z dávných dob, který podpořil své chatrné zdraví a nakonec se dožil vysokého věku právě díky konzumaci ovoce známé jako amalaki. O pravdivosti legendy se můžeme dohadovat avšak s jistotou víme, že strom je v Indiii považovaný za posvátný a ovoce z něj zvané "nebeské ovoce".

 

Amalaki pomáhá podporovat obranyschopnost organismu. Přispívá knormálnímu fungování trávicí soustavy.

 

Tradiční užití: Do sklenice vložíme lžičku prášku, přidáme 2 lžičky vody a vytvoříme pastu. Tuto pastu pak naředíme libovolným množstvím tekutiny. Amalaki užíváme 2x denně.

 

Obsah balení: 100g

 

Složení: 100% Emblica officinalis

 

Země původu: Indie

 

Surovina pro přípravu bylinného čaje a pro individuální použití


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Amalaki prášek 100g