Sleva Dračí krev kapky 50 ml

Dračí krev kapky 50 ml

Běžná cena: 329,00 Kč

Zvláštní cena: 299,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

100% čistý latex Sangre de drago - Dračí krev.    Pro své analgetické a antivirotické účinky je užitečný při různých druzích poranění.     Urychluje podporu hojení a zacelení ran. 

Detaily

Sangre de Drago (Dračí krev) čistý kapalný latex z peruánského stromu Croton lechleri, kterou domorodci v Peru a jiných částech Jižní Ameriky používají při různých druzích onemocnění.

Jeho spektrum použití je velmi široké. Je sbíráno za úsvitu poraněním stromu. Jelikož mízu strom vylučuje na svoji obranu a k hojení, je jasné k čemu byla brzy po objevení tamějšími domorodci užívána. Pro naši civilizaci ji objevil španělský kněz, Otec Banebé Cobo, kolem roku 1600. Popsal především jeho pozitivní vlastnosti s využitím v místním tradičním léčitelstvím.

Lze ji užívat zevně i vnitřně.

 

Vnější použití: Pro své analgetické a antivirotické účinky je užitečný při různých druzích poranění. Urychluje podporu hojení a zacelení ran. Zároveň chrání před vniknutím infekcí. Velmi dobrá je odezva potíráním, vyplachováním či kloktáním při napadení mandlí či při zanícení dutiny ústní, zubů apod.  Dobré zkušenosti jsou i s reakcí na bradavice, které zevně potíráme. Uleví po bolestivém bodnutí hmyzem.

 

Obsahové látky: Dračí krev obsahuje z účinných látek především aktivní alkaloid taspin a další alkaloidy. Důležitou účinnou látkou je lignan dimetylcedrusin.

 

Tradiční použití:

Vnitřně :15 kapek rozpustíme ve 100ml vody a užíváme 3x denně.

Vnější: Na výplach úst a kloktání použijeme 30 kapek a kloktáme 3x až 5x denně. Nanést na vatovou tyčinku, potírat mandle při napadení, či zanícení místo. Nasáklou náplast přelepit bradavici a nechat plně vstřebat. Opakovat 1-3 dny. Bradavice by se měla sama vyloupnout. Při řezným poraněních, škrábancích a při dalších kožních problémech aplikovat přímo na postižené místo.. Na rány a hnisavá místa je vhodnější dračí krev prášek Po třech týdnech přerušit podávání.

 

Obsah balení 50ml

 

Složení: 100% míza ze stromu Croton lechleri, bez alkoholu či jiných aditiv

 

Původ: Peru

 

Upozornění: Není vhodné užívat v době těhotenství a v období kdy chtějí ženy otěhotnět.

 

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu a k vnějšímu použitíŠtítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Dračí krev kapky 50 ml