Sleva Šťáva Aloe vera colon cleanse 500 ml - ESI

Šťáva Aloe vera colon cleanse 500 ml - ESI

Běžná cena: 196,00 Kč

Zvláštní cena: 179,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Čistá šťáva z Aloe Vera Barbadensis Muller. Použití patentované metody sběru a lisování pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu.


Detaily

Čistá šťáva z Aloe Vera Barbadensis Muller. Pochází z rostlin, pěstovaných bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Jedná se o směs z celého listu a gelu, který je obsažen uvnitř. Speciální formulace COLON CLEANSE s fruktoligosacharidy (probiotikum) je užitečná z hlediska optimalizace růstu a vývoje mikroorganismů, které upravují střevní bakteriální flóru.

 

Složení: Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller), šťáva z listů (100 % šťáva), fruktooligosacharidy (Inulin) (6%), lékořice (Glycyrrhyza glabra) kořen (4,2 %), kysregulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky:  benzoan sodný a sorban draselný.

Záruka ESI Nepasterizováno, bez přídavku cukru a barviv. Jedninečná formule, v níž se sčítají optimální vlastnosti vnitřní části listu (bez aloinu) a čistého gelu, obsaženého uvnitř, získaného přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně. 
Získáno sběrem v USA. Systém zpracování zastudena.

 

Dávkování: 
Jedna odměrka (25 ml šťávy) 3x denně, v koncentrované formě, nebo ředěné vodou. 
Před použitím protřepat. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat do 1 měsíce.

 

Šťáva z Aloe je získávána přírodním způsobem ze speciálního druhu ale - Aloe vera linne. Dužina v listech Aloe obsahuje více než 200 biologicky aktivních složek s výjimečným posilujícím účinkem. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem. Složky šťávy z Aloe vera mají prospěšné účinky a díky přírodnímu výběu vhodných poměrů a spojení jsou její vlastnosti synergicky zesíleny. To znamená, že plnohodnotná, přírodní šťáva z Aloe působí daleko efektivněji a rychleji než její jednotlivé složky. 

Šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, která je používána při jejím získávání, zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny bez kůry a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy včetně veškerých nejcennějších blahodárně účinkujících složek.


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Šťáva Aloe vera colon cleanse 500 ml - ESI