Sleva Triphala prášek 100g

Triphala prášek 100g

Běžná cena: 259,00 Kč

Zvláštní cena: 169,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Triphala pro detoxikaci a regulaci zažívací ústrojí


Triphala je směs tří plodů Amalaki, Haritaki, Vibhitaki. Bylo zjištěno, že tyto byliny pocházející z Indie působí jako kompletní těločistící - detoxikační prostředek.

Detaily

Triphala pro detoxikaci a regulaci zažívací ústrojí

Triphala je směs tří plodů Amalaki, Haritaki, Vibhitaki. Bylo zjištěno, že tyto byliny pocházející z Indie působí jakokompletní těločistící - detoxikační prostředek.

 

Směs bylin Triphala je silně detoxikační, očištuje sliznici tlustého střeva, čistí krev a odstraňuje toxiny uložené v játrech. Triphala mimo jiné pomáhá snižovat cholesterol a obasuje vysokou hladinu vitamínu C (cca 20x více než citrusové plody). Používá se také při zánětech žaludku a střevTriphala působí regeneračně na sliznici zažívacího ústrojí, napomáhá podporovat činnost zažívacího, oběhového, močového a dýchacího ústrojí. Není návyková a nevyvolává žádné vedlejší účinky.

V posledních letech řady výzkuných studií našla nové využití této směsi bylin, včetně léčby různých forem rakoviny. Za zmínku též stojí silné antioxidační vlasnosti a možnost použití proti negativním vlivům prostředí - stresovým faktorům.

 

Dávkování: 2 čajové lžičky po jídle s mlékem nebo vodou, nejlépe před spaním.

Doporučuje se užívat alespoň měsíc. Ve vyšších dávkách působí projímnavě, což má pozitivní vliv na očištění těla od usazenin v tlustém střevě, které se odlupují a odcházejí se stolicí.

Doporučujeme začít kůru:

  • 1 týden 1 lžička
  • 2 - 3 týden 2 - 3 lžičky
  • 4 týden 1-2 lžičky

Pro tuto kůru je nezbytné 2x100g balení

Složení: Amalaki (Phyllanthus emblica), Haritaki (Terminalia chebula) , Vibhitaki ( Terminalia belerica)

Země původu: Indie

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Triphala prášek 100g