Sleva VitaStress - 90 tbl., při nadměrné a stresové zátěži

VitaStress - 90 tbl., při nadměrné a stresové zátěži

Běžná cena: 199,00 Kč

Zvláštní cena: 128,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Nabízíme Vám kvalitní produkt od společnosti VitaHarmony s obsahem výtažků z magnólie a klanoprašky čínské, více o této značce se dozvíte v článku. 


Pro relaxaci, novou svěží energii a radost.  


Při nákupu, již od 1090,- Kč ušetříte za poštovné.


 

Detaily

Dnešní uspěchaná doba nás čím dál častěji vystavuje stresovým situacím, neustálému napětí a následnému stavu vyčerpání přecházejícího až do stavů úzkostí a depresí. Vlivem stresových podnětů se rozvíjí řetěz reakcí, které nejprve probíhají jako poplachové reakce přecházející do stádia rezistence. V tomto stádiu se zvyšuje schopnost organismu bránit se škodlivým vlivům a jeho stav se opět dostává do normálu. 
Za většinu příznaků spojených se stresem odpovídá zvýšená produkce hormonů nadledvin, která je také příčinou poruch příjmu živin. Při stresu se ze svalů vyplavuje hořčík, a dochází tím ke zhoršenému ukládání vápníku. Stres také podporuje vznik volných radikálů, které mohou závažným způsobem poškozovat buněčné membrány.

Unikátní formule tvořená kombinací vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů blahodárně působí na celý organismus, zejména na nervovou soustavu.  Zvyšuje jeho odolnost vůči stresu, navozuje zklidnění při stavech podrážděnosti a úzkosti, přispívá celkové harmonii. Přípravek VitaStress s antistresovým účinkem tvoří vyvážená kombinace látek s okamžitým působením. 

Vitamíny B skupiny se v těle účastní mnoha biochemických reakcí, zejména ovlivňují nervový systém a nervosvalové reakce. Jsou tedy nepostradatelné pro zvládání stresových situací a také pro klidný spánek. 
Hořčík se podílí na udržení dobrého psychického stavu. Nervový systém zklidňuje hlavně v kombinaci s vitamínem B6. Vitamín C významně napomáhá tvorbě antistresových hormonů. Citrusové bioflavonoidy zlepšují jeho využitelnost, posilují stěnu kapilár a cév a také prospívají obranyschopnosti organismu.
Antioxidační komplex obsažený v přípravku VitaStress chrání organismus před oxidačním stresem, tedy před působením volných radikálů, které ve zvýšené míře vznikají při námaze. 
Extrakt z magnolie přírodní cestou přispívá k potlačení úzkostných stavů i mírných depresí. Působí bez nežádoucích účinků a hlavně bez návykovosti. Magnolie má široké spektrum účinků – relaxační, protistresový, zmírňující frustrace, napomáhá při zrátě energie a mnoha dalších.
Složky extraktu z plodu klanoprašky (Schizandra chinensis) posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí antidepresivně a snižují únavu. Obsahové látky klanoprašky se řadí k tzv. adaptogenům, tedy látkám zvyšujícím odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.  
Schizandrin, který je obsažen ve všech částech rostliny, působí blahodárně na lidský organismus a je důležitou léčivou a tonizující složkou plodu. Plody obsahují mnoho cenných látek a vitamínů, např. obsah vitamínu C činí až 30% obsahu plodu. Rostlina je řazena mezi nejcennější harmonizátory lidského organismu.

Přípravek VitaStress svým okamžitým působením a účinnými látkami napomáhá ve stresových situacích a přírodní cestou chrání Váš organismus. Užíváním přípravku snadno a kdykoli, bez návykovosti, ztlumíte působení stresu na Váš organismus.

 
- pro relaxaci a zklidnění organismu
- magnolie a klanopraška – zvýší odolnost Vašeho organismu
- podpora centrálního nervového systému
- nenávykové, čistě přírodní řešení

 

 

  VitaStress  
   SLOŽENÍ hmot./tbl. %DDD  
   VITAMIN C 250 mg 313  
   MAGNÓLIE 50 mg *  
   VITAMIN E 30 mg 250  
   KLANOPRAŠKA ČÍNSKÁ 15 mg *  
   NIACIN 10 mg 63  
   KYSELINA PANTOTHENOVÁ 10 mg 167  
   ZINEK 10 mg 100  
   THIAMIN 5 mg 455  
   RIBOFLAVIN 5 mg 357  
   CITRUSOVÉ FLAVONOIDY 5 mg *  
   PYRIDOXIN 2,5 mg 179  
   MĚĎ 1500 µg 150  
   KYSELINA LISTOVÁ 200 µg 100  
   BIOTIN 25 µg 50  
   KOBALAMIN 5 µg 200  
   LÁTKY POD 15% DDD:      
   HOŘČÍK 20 mg 5,3  
   VÁPNÍK 20 mg 2,5  
   OBSAH 1 TABLETY:      
  oxid hořečnatý, oxid zinečnatý, glukonan měďnatý, uhličitan vápenatý; rozpouštědla: fosforečnan vápenatý E341, sodná sůl oktenylsukcinátu škrobu E1450, maltodextrin, pojiva: mikrokrystalická celulóza E460, arabská guma E414, povidon E1201, rozvolňovadlo: karboxymethylcelulóza E468, látky zvlhčující: kyselina stearová E570, stearan hořečnatý E470b, látka protispékavá: oxid křemičitý E551, obal tablety: hypromelóza E464, křemičitan hořečnatý E553a.  
   
   
   
   
   
   

 

 

1 tableta 1-2x denně.


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: VitaStress - 90 tbl., při nadměrné a stresové zátěži