Sleva Zázvorová limonáda - Elephant Ginger Beer - výprodej-min.trv. do 12/2017

Zázvorová limonáda - Elephant Ginger Beer - výprodej-min.trv. do 12/2017

Běžná cena: 28,00 Kč

Zvláštní cena: 18,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Rychlý přehled

Elephant Ginger Beer využívá produkty čisté srí lanské přírody a znalostí ajurvédy a proto se liší ojedinělou chutí a příznivými zdravotními účinky. Využívaný zázvorový extrakt je čistě přírodní bez chemických přísad. Pro jeho ojedinělou chuť která se liší od jiných zázvorových nápojů je ceněn barmany z celého světa a je považován za nejlepší nealkoholický produkt ze zázvoru.


VÝPRODEJ!     MIN. TRVANLIVOST DO 12/2017

Detaily

Ginger Beer -osvěžující nealkoholickýsycený nápoj s přírodnímzázvorem.   Vhodný i do míchanýchnápojů.

Složení:
• extrakt přírodního zázvoru
• kyselina citrónová
• voda
• cukr
• extrakt kvilajové kůry E999

 

Obsah: 325 ml plech


Ginger Beer je specifický zázvorový nealkoholický nápoj dochucený citronem a cukrem. Tato originální receptura zázvorového piva vznikla v polovině 17. století v Anglii. Doporučuje se podávat s ledem a plátkem citronu a je také vynikajícím základem alkoholických koktejlů.

Elephant Ginger Beer využívá produkty čisté srí lanské přírody a znalostí ajurvédy, a proto se liší ojedinělou chutí a příznivými zdravotními účinky. Využívaný zázvorový extrakt je čistě přírodní bez chemických přísad.

Zázvor je vysoce hodnocen nejen jako aromatické koření do pokrmů, ale také pro jeho léčebné účinky. Zázvor obsahuje látky, které podporují trávení, pomáhá snížit hladinu cholesterolu a doporučuje se při nachlazení a chřipce. Je příznivý při potlačení rakoviny a je tradičním afrodiziakem. Zázvor je také velice účinný při cestovních nevolnostech i při ranní nevolnosti v těhotenství.


Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').


Napište vlastní recenzi

You're reviewing: Zázvorová limonáda - Elephant Ginger Beer - výprodej-min.trv. do 12/2017